Právě vyšlo
Cena kuchyně

15. 5. 2013, 11:14 | Diskuze (2)


navigation iconNacházíte se: kuchyne-kuchyne.eu » Kuchyňská linka - dominanta kuchyně
Partnerské weby

Chcete vědět na jakém principu funguje centrální vysavač Duovac? Nemůžete-li se dostat do zabouchnuté kanceláře, využijte služeb zámečnictví Keynstop. Pojistnou událost pro Vás vyřídí v Autosklo servis CZ. autopujcovna hörmann ovladač

Zavoláme Vám

Kuchyňská linka - dominanta kuchyně

Kuchyňská linka - dominanta kuchyně

15. 5. 2013, 11:14

Kuchyňská linka je dominantou každé kuchyně. Nedá se v žádném případě přehlédnout ani nahradit. Každý, kdo vejde do kuchyně, je na první pohled upoután tímto kusem nábytku, kde se máte dobře cítit a spokojeně pracovat.

Kuchyně je centrem domova, kuchyňská linka jeho srdcem

Centrem domova je kuchyně, tam se poprvé setkává každé ráno celá rodina. V tomto prostoru se tráví nejvíce času. U kuchyňské linky se také rodina setká po náročném dnu, je také místem, kde se vytváří kulinářské zázraky. Kuchyňská linka by měla splňovat veškeré požadavky kladené na moderní domov. Pouze příjemný prostor nám navodí příjemnou atmosféru.

Kuchyňskou linku si vytvořte dle vlastní fantazie a požadavků

Každý zákazník by měl možnost si svoji kuchyňskou linku navrhnout a vytvořit sám. K tomu by měla posloužit sektorová řada kuchyňských linek. Je to rozsáhlá nábytková řada, velmi variabilní funkčnosti s cenou, která uspokojí náročného zákazníka. Splňuje veškeré požadavky kladené na moderní kuchyně. Sektorové kuchyňské linky se vyrábí v mnoha variantách, s rozdílnými čelními deskami.

Cenová dostupnost sektorových kuchyňských linek

Sektorové kuchyňské linky se vyrábějí v zajímavých a cenově dostupných řešeních, prakticky od malých až k velkým rohovým sestavám. Velkým množstvím praktických doplňků, například závěsným programem, rampami, věncovými lištami a osvětlením se zvyšuje uživatelský komfort kuchyňských linek.

Materiál použitý k výrobě sektorových kuchyňských linek

Na výrobu sektorových kuchyňských linek se používají korpusy, které jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky. Všechny hrany jsou olepeny odolnou lištou. Dvířka jsou osazena klipovými závěsy. Pro tiché dovření kuchyňských dvířek jsou použity tlumiče. Všechny použité materiály k výrobě kuchyňských linek by měly být zdravotně nezávadné.

Osazení kuchyňských linek dalšími nezbytnými komponenty

Moderní kuchyňská linka, obsahuje vše, co potřebujete – mycí a varné centrum, přípravnou plochu, dostatek úložného prostoru a může být doplněna i ostrůvkový barový pult.
Zobrazení: 88829 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
Dobrý den, bydlíme v Praze a rádi bychom si pořídili novou k...Jonáš14. 5. 2012
diskuze