Právě vyšlo


Cena kuchyně

15. 5. 2013, 11:14 | Diskuze (2)
navigation iconNacházíte se: kuchyne-kuchyne.eu » Kvalitní kuchyně patří ke každé domácnosti
Partnerské weby

Chcete vědět na jakém principu funguje centrální vysavač Duovac? Matrace za zvýhodněné ceny. arform flanelové povlečení za fantastické ceny

Zavoláme Vám

Kvalitní kuchyně patří ke každé domácnosti

Kvalitní kuchyně patří ke každé domácnosti

15. 5. 2013, 11:14

Nedílnou součástí bytu a domu je kuchyně. Neslouží pouze k přípravě a servírování jídel, ale je i místem, kde se setkává celá rodina a trávíme zde určitou dobu.

Moderní kuchyně za příznivou cenu

Moderní kuchyně nabízejí oživení domácnosti a vytvoří téměř umělecké dílo. Nové stylové materiály, moderní vybavení, elektrospotřebiče nejnovějších trendů to vše se dá pořídit za velice příznivou cenu pro zákazníka. Moderní kuchyně jsou vždy stylové.

Kuchyňská linka luxus vaření

Komfortní kuchyně je vytvořena přímo na míru. Prvotřídní materiál s designovým návrhem je základem kuchyně na míru. Dokonalé skloubení estetiky, vkusu a moderních technologií dokreslí luxusní kuchyni. Každý detail je výjimečný a originální v kuchyní na míru.

Návrh kuchyně na míru

Zákazník se může nechat inspirovat nejdůmyslnějšími typy kuchyní. Jedná se o rustikální kuchyně z masivu a nebo ryze moderní kuchyně vyrobené z trendy materiálů. Kuchyňská studia vytvoří profesionální 3D návrhy kuchyní. To ulehčí zákazníkovi přesnou představu, jak bude jeho nová kuchyně vypadat v reálu.

Plánování nové kuchyně

Při plánování kuchyně je vždy dobré přemýšlet, z jakého materiálu si chceme novou kuchyni pořídit. A také, kam vše potřebné uložíme. Každá kuchyně je limitována prostorem, který máme k dispozici. Podstatnou roli hraje rozmístění vývodů vody a elektřiny.

Moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči

Nedílnou součástí moderní stylové kuchyně jsou kuchyňské spotřebiče. Dělíme je na volně stojící a vestavěné. Vestavěné spotřebiče jsou pevně zabudovány do moderní kuchyňské linky. Stále narůstá oblíbenost vestavěných spotřebičů mezi zákazníky. V současnosti se prodává okolo 40 % nových moderních kuchyní s vestavěnými spotřebiči.

Výhody vestavěných spotřebičů v nové kuchyni

Výhodou vestavěných spotřebičů je estetický vzhled celé nové kuchyně. Na vestavěné spotřebiče se vztahuje snížená sazba DPH.
Zobrazení: 83609 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
Dobrý den, bydlíme v Praze a rádi bychom si pořídili novou k...Jonáš14. 5. 2012
diskuze