Právě vyšlo


navigation iconNacházíte se: kuchyne-kuchyne.eu » Moderní kuchyně
Partnerské weby

Chcete vědět na jakém principu funguje centrální vysavač Duovac? Matrace za zvýhodněné ceny. auto půjčovna jak zařídit kancelář

Zavoláme Vám

Moderní kuchyně

Moderní kuchyně

15. 5. 2013, 11:14

Kuchyně s fóliemi, laminem nebo masivem s atypickými vestavbami myček, sporáků, lednic, drátěnými programy jsou klasika. Objevují se ovšem i skleněné led-desky s diodovým světlem na kuchyňské linky a kuchyňský nábytek.

Luxusní nebo levnou kuchyni? Nejlépe kuchyň na míru

Na luxusní kuchyni přitahuje její lesk a logika uspořádání. Levná kuchyně je sektorová, minimalistická až futuristická: linka, pracovní deska, spotřebiče, osvětlení, railing, vodovodní baterie, výsuvné skříňky a koše, úchytky. Systémem "vše po ruce" postupují i invalidé a vozíčkáři. A kuchyně na míru zas využije prostor do centimetru.

Osobní návrh kuchyně – vaše pojetí nejdůležitějšího místa v domě

Zadejte firmě svůj fotorealistický grafický 3D návrh a za třicet minut můžete na virtuální prohlídku své kuchyně a hrát si na vaření. Vyhledávejte fotogalerie kuchyní a zkoumejte. Poznáte, že v kuchyních na míru už nemá místo výškově problematický sektor, ale vybavení podle vašeho vzrůstu, praváctví nebo levorukosti a počtu rodinných členů. A kuchyně na míru sedí v prostoru jako ulité.

Kuchyně na zakázku pro ambiciózní ženy i muže

Elnar – odborník na kuchyně má 22 typů kuchyní s dvěmi tisíci modely skříněk, ale pokud nevyhoví, dopřejte si kuchyni na zakázku a firma zpracuje váš grafický návrh na kuchyni. Volili jste vysokou kvalitu, příznivou cenu, široký výběr materiálů? Za optimální pro vás považujeme zakázku na rustikální nebo koloniální kuchyni.

Obklady do kuchyně – proměna obyčejného koutu na vaření ve fantastické místo

Můžete mít levné a nejlevnější mozaiky, nebo extra designy z vzácného afrického pruhovaného dřeva s vlastnostmi keramických dlaždic. Viděli jsme i lakované kožené obklady, dřevěné s metalickými povrchy, dlaždice s kuchyňskými dekory bombala a rohy, cihlové dlažky.

Listujte Internetem v galeriích kuchyně Praha, kuchyně Brno, kuchyně Ostrava atypickými kuchyněmi na míru s kuchyňskými linkami a kouty, s kuchyňskými bary, které vám navrhnou i zdarma, vyrobí, dovezou, postaví, smontují.

Zobrazení: 88587 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
Dobrý den, bydlíme v Praze a rádi bychom si pořídili novou k...Markéta14. 5. 2012
diskuze