Právě vyšlo
Moderní kuchyně

15. 5. 2013, 11:14 | Diskuze (2)


navigation iconNacházíte se: kuchyne-kuchyne.eu » Nová kuchyně - nemalá investice
Partnerské weby

Chcete vědět na jakém principu funguje centrální vysavač Duovac? Matrace za zvýhodněné ceny. jak si zařídit kancelář košile-kvalitni.

Zavoláme Vám

Nová kuchyně - nemalá investice

Nová kuchyně - nemalá investice

15. 5. 2013, 11:14

Pořízení nové kuchyně vyžaduje dost velkou investici. V první řadě bychom měli zvážit vhodný výběr kuchyně. Každá kuchyně má pět kuchyňských zón.

Zóny kuchyně

Pěti kuchyňskými zónami jsou: Vaření a pečení, příprava, mytí, ukládání a zásoby. Jejich uspořádání by mělo optimálně a přímo vyhovovat našim potřebám. Neméně důležitá je potřeba úložných prostor. Dostatek úložných prostorů je základem kvalitní kuchyně.

Estetická moderní kuchyně

Při realizaci nové kuchyně se klade důraz na účelnost, funkčnost a estetičnost. Moderní kuchyně musí být snadná na údržbu a vysoce odolná proti opotřebení. Má šetřit čas při přípravě jídel. Uskladnění potravin a pomůcek na vaření má být bez námahy při ukládání a vyndávání potřebných předmětů. Na moderní kuchyně se klade vysoký estetický nárok. Design patří k moderní kuchyni bez kompromisu.

Realizace nové kuchyně s profesionály

Realizace nové kuchyně není nikterak jednoduchá záležitost. Pakliže chceme mít novou moderní a plně účelovou kuchyň musíme si připravit podklady pro její realizaci. Změřit si celou místnost délku a šířku, kde bude nová kuchyně. Změřit také výšku stropu.Zakreslit velikost a rozmístění oken a dveří. Podstatné jsou výšky parapetů. Pečlivě zakreslit umístění radiátorů a připojovacího potrubí. Umístění odtahu par a možnost vyvedení vody a odpadního potrubí. Vyznačit elektrickou instalaci a druh podlahy.

Podklady pro novou kuchyň

Pakliže máme pečlivě připraveny podklady pro novou kuchyní, můžeme navštívit firmu, která se specializuje na výrobu kuchyní přímo na tělo zákazníkovi.

Ceny nových kuchyní

Pořízení nové kuchyně je dost nákladná záležitost. Profesionálové dokonale vypracují návrh kuchyně i se spotřebiči a mnoha doplňky, které k nové moderní kuchyni neodmyslitelně patří. Pro někoho je cenová relace nové kuchyně okolo sto tisíc příliš. Někdo si může dovolit mít novou kuchyň třeba za milion.
Zobrazení: 95091 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 5
Dobrý den, bydlíme v Praze a rádi bychom si pořídili novou k...Silvie14. 5. 2012
diskuze