Právě vyšlo

Cena kuchyně

15. 5. 2013, 11:14 | Diskuze (2)


Moderní kuchyně

15. 5. 2013, 11:14 | Diskuze (2)
navigation iconNacházíte se: kuchyne-kuchyne.eu » Pořízení nové kuchyně
Partnerské weby

Chcete vědět na jakém principu funguje centrální vysavač Duovac? http://www.autopujcovna-praha.cz/ kancelarsky nabytek Kvalitní dětské povlečení

Zavoláme Vám

Pořízení nové kuchyně

Pořízení nové kuchyně

15. 5. 2013, 11:15

Pořízení nové kuchyně je finančně náročným krokem. Stejně jako vývoj v ostatních oborech, jde vývoj kuchyní stále kupředu. Proto je nutné prodiskutovat novou kuchyni s odborníkem z oboru.

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru je ideálním řešením. Zakázkové kuchyně na míru jsou luxusní a velmi elegantní řešení. Kuchyně na míru splňují ty nejnáročnější funkční a designové vlastnosti nové kuchyně. Můžete si je sami naplánovat a naprojektovat. Další výhodou je, že se kuchyně přizpůsobí výšce postavy. Fotogalerie kuchyní jsou inspirací pro zákazníky.

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru dokonale využijí prostor, ze kterého se dají udělat praktické úložné prostory a odkládací prostory. Kuchyňská linka na míru musí mít samozřejmě takový design, aby se líbil a dokonale zapadal do interiéru celého bytu či domu.

Vestavěné spotřebiče v kuchyni

Vestavěné spotřebiče v kuchyni jsou v současné době velmi populární a také funkčním nástrojem, jak sjednotit design celé kuchyně. Jednotná dvířka, za která se ukryjí vestavěné spotřebiče jsou ideálním řešením pro design celé kuchyňské linky.

Kuchyňské linky do paneláků

Kuchyňská linka do paneláku potřebuje umístit co nejvíce potřebných věcí na minimální plochu. Při návrhu kuchyňské linky do paneláku nutno uplatnit několik základních pravidel. Ta mohou malý prostor kuchyně opticky zvětšit a prosvětlit. Volí se světlé barvy dvířek a pokud možno v lesklém provedení. Horní řada dvířek ideálně v kombinaci se sklem a s materiálem dvířek. vestavěné spotřebiče zaberou méně prostoru a dají se skvěle sladit s celkovým tónem kuchyně. Vhodné je volit roletové zavírání a uvnitř skříněk otočné stojany.

Klasické kuchyňské linky

Při vytváření klasické kuchyňské linky se klade důraz na střízlivý a osvědčený design, který nepodléhá módním trendům. Klasické kuchyně se také samozřejmě vyvíjejí. Nové povrchové úpravy, tedy materiály zajišťují velkou odolnost a zároveň snadnou údržbu. Pod " povrchem " jsou moderní a hlavně vysoce funkční prvky.
Zobrazení: 78584 Hodnocení:Poslední názory
celkem komentářů: 2
Dobrý den, bydlíme v Praze a rádi bychom si pořídili novou k...Vilma14. 5. 2012
diskuze